CRM systém pre startup za výhodných podmienok

Máte skvelý nápad, začínajúci projekt? Ak hľadáte CRM systém pre svoj startup už v tejto fáze svojho začínajúceho podnikania rozmýšľate veľmi dobre a my to vieme oceniť. Pripravili sme pre Vás 50% zľavu!

Softvér na správu vzťahov so zákazníkmi (CRM) pomáha organizáciám zbierať všetky potrebné informácie o klientoch ako sú kontakty, aktivity, predaje, plány atď.. Výsledkom je pochopenie správania a potrieb zákazníkov, a vytváranie najefektívnejšej stratégie pre ďalší rast startup.

Okrem týchto nástrojov na správu kontaktov, marketing a prehľadov by mal byť CRM systém pre startupy cenovo dostupný a mal by umožňovať rozširovanie rovnako ako rastie startup. Venujte preto veľkú pozornosť pri výbere vhodného riešenia. Aby ste sa po krátkej dobe nemuseli zdržiavať opätovným výberom vhodného riešenia, ktoré bude spĺňať rastúce požiadavky vášho startupu. Naše riešenie je plne modulárne a prispôsobiteľné a naviac priamo pre Vás za fantastických podmienok.

Naša ponuka CRM systému pre startup je ideálna možnosť, ako správne naštartovať svoj biznis už od začiatku, a udržať ho po celú dobu na správnej ceste.

Podmienky uplatnenia zľavy: Minimálny počet užívateľov 5. Zľavu vo výške 50% na prvý rok je možné uplatniť pre organizácie, ktoré sú zapísané v obchodnom registri nie dlhšie ako 1 rok. Zľava je počítaná z výšky mesačného poplatku a platí pre plán PLUS. Platnosť zľavy je vždy na 12 kalendárnych mesiacov pri ročnej platbe. Zľava sa vzťahuje len na na mesačné poplatky a prvých 5 užívateľov.