Kniha jázd. Rýchlo aj jednoducho!

Takmer v každej firme je vo využívaní jedno alebo viac áut, čím jej vzniká nutnosť evidovať jazdy, spotrebované pohonné látky ako aj iné náklady vznikajúce pri cestovaní. Kniha jázd je tým pravým riešením ako dostať tento chaos opäť pod kontrolu.


Poznáme ako je náročné sa každý mesiac prehŕňať v množstve bločkov za tankovania, či servisy. S našou knihou jázd si ušetríte kopec času vypisovaním tlačív pre účtovníčku a generovaním cestovných príkazov. Kniha jázd znižuje čas plánovania a vyúčtovania pracovnej cesty z hodín na minúty. Tým začínate efektívnejšie využívať váš pracovný čas.

Stručný prehľad modulu Kniha jázd

Ďalšie výhody

Úspora času a zjednodušenie nie sú jediné výhody, ktoré ponúka riešenia knihy jázd. Nižšie je uvedených niekoľko ďalších výhod, ktoré vo firme pri používaní knihy jázd získate:

Kniha jázd je spracovaná podľa aktuálnej legislatívy, navyše evidencia nákladov je možná v akejkoľvek mene. Proste, rýchlo a jednoducho. K zaevidovanej jazde si ľahko pripojíte všetky doklady, bločky, ktoré máte vďaka cloud riešeniu k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Naša kniha jázd je riešenie, ktoré vám šetrí čas a peniaze, čím vám pomáha rozvíjať podnikanie a svoj voľný čas stráviť so blízkymi.