Servisné analýzy a reporty

Máte servisnú organizáciu a nemáte prehľad o tom, koľko servisov ste urobili, resp. čo na vás čaká budúci mesiac, alebo o pol roka? Používate ekonomický systém na evidenciu jednotlivých zákaziek, ale napriek tomu nemáte celkový prehľad? Máte informácie o tom, koľko servisov ste schopný v priemere za mesiac zrealizovať, alebo kde sú vaše hranice?

V rámci servisného modulu sme pripravili nové rozšírené analýzy pre servisné organizácie postavené na najmodernejšej technológii Power BI od spoločnosti Microsoft. Táto platforma ponúka výnimočnú možnosť prispôsobiť si analýzy podľa potrieb ako aj vytvoriť nové.

K štandardným možnostiam analýz pridávame ďalšie rozšírené možnosti. Veľkou výhodou takéhoto riešenia je vysoká miera a sloboda v úpravách analýz nezávisle na tom v akej štruktúre sú údaje evidované v systéme. V podstate neobmedzené možnosti filtrovania a vizualizácie dát. Vaše pripravené analýzy si môžete jednoducho nechať automaticky posielať na email, napríklad každé ráno pred poradou.

Prepojenie je online a teda dáta sú pravidelne automaticky obnovované priamo z CRM systému. Odpadá akýkoľvek export/import údajov a k dispozícii sú aktuálne údaje.

  • Prečítajte si podrobný popis servisných analýz
  • Ukážku analýz si môžete stiahnuť odtiaľto (url na pdf s demo dátami).
  • Konkrétny súbor s pripravenými analýzami pre Power BI si môžete stiahnuť odtiaľto. (url na PBIX súbor)

Nasadenie servisných analýz

Pripravené analýzy potrebujú k svojmu fungovaniu vytvorené zdieľané pohľady. Tie Vám operatíve nainštaluje priamo do vášho CRM naša ochotná technická podpora.

  • Pre vytvorenie Vášho prístupu do Microsoft Power BI postupujte podľa nášho návodu.
  • Podrobný návod ako postupovať pri práci s Power BI nájdte priamo u nás tu.

Ak ešte nepoužívate náš CRM systém a ste servisná organizácia prečítajte si viac o servisnom riešení a vyskúšajte bez záväzkov na 14 dní.